KUIDAS E-POEST OSTA

1. Kui olete leidnud endale sobiva toote, siis lisage see ostukorvi, vajutades nuppu „Lisa korvi“. Kui soovite ostukorvi sisu näha enne ostu kinnitamist, siis liikuge hiirega ostukorvi peale (paremal üleval).

2. Kui tooted valitud, sisenege ostukorvi lehele, vajutades paremal üleval olevat nuppu „Ostukorv“. Ostukorvis kuvatakse kõik valitud tooted. Vajadusel on võimalik ostukorvis muuta toodete koguseid või neid üldse ostukorvist eemaldada.

3. Valitud toodete kõrval (paremal) kuvatakse toodete lõppsumma.

4. Kui kaubad valitud, siis suunduge maksma, vajutades nuppu “Mine maksma“. Edasi suunatakse Teid kassasse, kus palume täita tellimuse kinnitamiseks vajalikud andmed (tärniga märgitud lahtrid on kohustuslikud).

5. Enne tellimuse esitamis peate valima, kas maksate ülekandega või kohapeal sularahas (kui tulete kaubale ise järgi). Samuti peate nõustuma veebilehe müügitingimustega ning vajutama selle ees olevat nuppu, et lahtrisse tekiks linnuke.

6. Nüüd vajutage „Esita tellimus“. Seejärel saadetakse Teie e-maili peale tellimuse kinnitus ja alles seejärel arve, mis tuleb Teil tasuda.

7. Nüüd ei jää muud üle, kui kaupa oodata.